Cestování jedna radost

O nás

Co je CESTOVÁNÍ JEDNA RADOST?

Jako zkušení tátové jsme pro Vás založili tento portál, kde získáte důležité a objektivní informace před nákupem dětské autosedačky. Reagujeme tímto způsobem na špatnou informovanost rodičů. Často jsou doporučovány autosedačky, které se tzv. „prodávají samy“ díky dobrému marketingu některých výrobců, ale pro Vaše dítě nebo pro Vaše vozidlo, bývají naprosto nevhodné. Pro některé obchodníky je mnohem jednodušší autosedačku pouze „předat“ a neupozorňovat na důležité prvky pro pohodlí Vašeho dítěte v autosedačce. V horším případě neupozorňují na důležité zásady bezpečnosti – správné upevnění autosedačky v konkrétním vozidle. Našim cílem je provádět osvětu o pohodlném, radostném a hlavně bezpečném cestování s Vašimi dětmi. Výběr té nejvhodnější a nejbezpečnější autosedačky může zachránit zdraví i život Vašich dětí.

Rady zkušeného táty:

Jsme dva tátové, kteří pomohli na svět celkem pěti dětem a díky jim máme pro Vás dvě nejdůležitější rady před výběrem autosedačky:

První - seznámit se důkladně o možnostech, funkčnosti a bezpečnostních prvcích autosedačky.

Druhá - výběr vhodné prodejny, kde Vám proškolený personál poskytne dostatek informací o autosedačce a hlavně Vám umožní vyzkoušení zvolené autosedačky ve Vašem vozidle.

Doporučení profesního táty:

Získané zkušenosti během naší 14leté praxe v oblasti prodeje, poradenství a servisu dětských autosedaček jsme pro Vás připravili tyto doporučení:

- výběr správného obchodu - máme pro Vás seznam obchodů „zkušební místa“, která Vám můžeme doporučit s ohledem na jejich proškolený personál, kompletní sortimet doporučených výrobků a s možností vyzkoušení si výrobku přímo ve Vašem vozidle.

- naše účast ve zkušebních místech - budeme Vám nápomocni při výběru vhodné autosedačky a jejího vyzkoušení ve Vašem vozidle(viz.kontakty).

- blog porodních asistentek - připravili jsme pro Vás na našem portále blog porodních asistentek, které s námi spolupracují. Zde najdete různé informace, ale i zábavné články.

- kurz bezpečného cestování - součástí naší osvěty je i provádění kurzů bezpečného cestování v rámci předporodních kurzů v porodnicích.